Abecední seznam interpretůHledání interpretů≡ MENUABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ0-9

Nový Retroweb právě startuje

Retroweb.cz spravuje nadšený fanda melodické zahraniční muziky z let minulých (favoritně z let 1970 - 2000). Retroweb si dává za cíl volnou formou připomínat tehdejší hudební hity, ale i zapomenuté interprety a umělce působící v dekádách '70s, '80s a '90s.

Muzika 80 až 90.let

Kromě průběžně aktualizovaných miniprofilů hudebních umělců, včetně abecedního vyhledávání, zde najdeš i odkazy na staré archivy světových hitparád. Nechybí ani osobní přehledy a tipy podle daných roků, odkazy na Youtube videoklipy a doporučené seznamy tehdejších oblíbených i méně známých písniček ...

Jako autor těchto stránek téměř denně ve svém Retro music blogu oprašuji písničky, které by neměly upadnout v zapomnění a třeba právě tobě jejich připomenutí udělá radost. Více sleduj v blogových sekcích "Písnička dne" a "Co právě poslouchám".

Blog 80-90s muziky

Máš-li nějaký dotaz, tip, nebo připomínku k výše uvedeným tématům, nebo k těmto stránkám, napiš mi. Kontakt nalezneš zde.

Jerry - autor Retrowebu (cz)


Všeobecná ustanovení

Veškeré publikované texty na Retrowebu můžou být ovlivněny subjektivním názorem autora. Popisy hudebních interpretů zde uvedené jsou autorsky formulované, avšak jsou pouze přebírané ze zdrojů volně dostupných informací (buklety CD, oficiální webové stránky umělců, Wikipedie, zahraniční fanouškovské weby, hudební tiskoviny apod.). Autor těchto stránek se nezaručuje za správnost, pravdivost a přesnost těchto informací, přestože pečlivě ověřil jejich původní zdroj, jde pouze o informace všeobecně převzaté. Původní zdroje jsou výslovně uvedeny pouze v případě, že byly převzaty v původním znění. Šíření textového obsahu webu Retroweb.cz je povoleno pouze po předchozím souhlasu jeho autora.