Abecední seznam interpretůHledání interpretů≡ MENUABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ0-9

Modern Talking

Mini profil hudebního interpreta

Modern Talking 80s hity

Modern Talking bylo německé diskotékové duo, jehož členové Dieter Bohlen (zpěvák, skladatel, textař a producent) a Thomas Anders navázali první spolupráci v roce 1983. O rok později založili Modern Talking a na jaře roku 1985 už sbírali první vavříny s hitovkou You're My Heart, You're My Soul. Následovaly slavné diskotékové pecky s chytlavými melodiemi jako např. You Can Win If You Want, Cheri Cheri Lady, Brother Louie a mnohé další.

Po prvních úspěších se však objevily i první rozpory, za kterými prý stála především Andersova panovačná manželka Nora Balling. V roce 1987 se po šesti vydaných albech skupina rozpadla hádkou v médiích. Anders začal vydávat sólová alba a Bohlen rozjel svůj (úspěšnější) projekt Blue System.

V letech 1998 až 2003 se oba dali opět dohromady poté, co manželka Nora opustila Thomase Anderse v USA s jiným milencem. Modern Talking natočili znovu staré hity, přidali řadu nových písniček a několik alb. Poslední nese příznačný název The Final Album s podtitulem The Ultimate Best Of.
Nyní se oba věnují sólovým projektům a Dieter se zviditelnil porotnictvím v hudební soutěži "Německo hledá superstar".

Modern Talking hity Německo
Související štítky:
EurodiscoDance-popEuropop80s90s00s
OBLIBA: 100 % HLASUJ:

Náhodný výběr dalších umělců, skupin a interpretůAlana DanteAlpentribeBlue LagoonCelvin RotaneCleaHubert KahDJ SammyHuman LeagueKarmaLoco LocoAdventures Of Stevie V.Systems In Blue
• Nově přidané interprety najdeš zde •

Napiš svůj názor


Počet vložených komentářu: [0]