Interpreti: A-ZHledání interpretů≡ MENUABCDEFGHCHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ0-9

Sash

Mini profil hudebního interpreta

Sash 90s hity

Sash je hudební projekt, jehož frontmanem je Sascha Lappessen narozen 10.6. 1970 v německém Nettetalu. Formaci ještě doplňují Ralf Kappmeier a Thomas "Alisson" Ludke.

V letech 1997 - 2000 zabodovali s celou řádkou top hitů, které uspěly i na britských ostrovech! Sash! jsou uznáváni za jedinečnost prosadit se s tanečními skladbami zpívaných v mnoha světových jazycích. Příkladem této speciality jsou jejich úspěšné hity: "Stay", "Mysterious Times" a "Just Around The Hill" nahráné v angličtině, "Encore une Fois" ve francouzštině, "Adelante" a "Ecuador" ve španělštině, "La Primavera" v italštině, "Together Again" v dánštině a "Ganbareh!" v japonštině ...

Jejich singly vokálně doprovodila celá řada zpěvaček (Sabine Ohmes, Tina Cousins, Shannon ...) a zpěváků (Rodriguez, Mikio, Boy George ...)

Sash! prodali doposud celosvětově přes 22 miliónů nosičů, jsou držiteli mnoha "zlatých" desek a jsou dodnes aktivní (2018), avšak s již mnohem menšími ohlasy než tomu bylo na sklonku devadesátých let.

Sash hity Německo
Související štítky:
Euro-houseTranceDance90s00s
OBLIBA: 100 % HLASUJ:

Náhodný výběr dalších umělců, skupin a interpretůAnn WinsbornB-WitchedCecilia GayleDelegateDirect 2 DanceDJ Jacques O.EurobandGuru JoshLe WeekendPatricia MareShaun BakerUniting Nations
• Nově přidané interprety najdeš zde •

Napiš svůj názor


Počet vložených komentářu: [0]